Atrakcje ślubne

BALONY NA SUFICIE2

Balony z helem

Efektownym uwiecznieniem każdego ślubu może być wypuszczenie balonów z helem w niebo przed kościołem lub w innym miejscu.

To doskonała atrakcja, która urozmaici uroczystość lub stanie się zaskakującym prezentem dla Młodej Pary. Balony z helem mogą być również pięknym elementem dekoracji sali weselnej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Napełniamy zarówno balony dostępne w naszym salonie jak i dostarczone przez Państwa. Możliwe jest wypełnienie balonów preparatem, który wydłuży czas latania - min. 4 doby!
SONY DSC

Ciężki dym

Pierwszy taniec w chmurach może być najbardziej magicznym rozpoczęciem weselnego przyjęcia.

Mocna wytwornica dymu, suchy lód, specjalny bezzapachowy płyn oraz nasze doświadczenie sprawią, iż pierwsze kroki na parkiecie pary młodej długo pozostaną w pamięci nowożeńców oraz gości weselnych . Dodatkowym atutem jest fakt, że gęsta biała mgła unosząca się 60 cm nad parkietem ukryje ewentualne niedociągnięcia w tańcu pary młodej.

Fontanna czekoladowa i alkoholowa

Owoce zanurzone w fontannie pysznej czekolady mogą być najlepszym deserem przyjęcia, a drinki z fontanny alkoholowej smakują znacznie lepiej niż z butelki.

Urządzenie do fontanny alkoholowej mozemy latem wypełnić wodą z kostkami lodu. Na balu dla dzieci do fontanny wlewamy soki owocowe lub napoje smakowe. Natomiast największym powodzeniem fontanna cieszy sie na wieczorach panieńskich, gdzie wypełniana jest szampanem. Fontanna z gorącą czekoladą ustawiona na przyjęciu, nie tylko weselnym, wymaga uwagi osoby obsługującej, jednak widok roześmianych dzieci maczajacych owoce lub żelki w czekoladzie rekompensuje wszystkie trudy i koszty. Podczas upalnego lata deser ten cieszy sie również wśród dorosłych dużo większym powodzeniem niż ciężkie kremowe ciasta lub śmietanowe torty.
LAMPIONY SZCZĘSCIA2

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia uczynią przyjęcie jeszcze bardziej magicznym.

Para młoda moze sobie przywołać szczęście na trzy sposoby.

  • pływajace kwiaty lotosu z lekkiego niepalnego papieru, w środku których umieszcza sie zapalony malutki podgrzewacz
  • chińskie lampiony szczęścia w kształcie kuli lub serca, wypuszczone nocą w niebo
  • balony wypełnione helem ze świecącą w środku diodą ledową
27867702_10213916314369500_3873285629904362294_n

Pokaz sztucznych ogni

Pokaz sztucznych ogni może być wspaniałym prezentem dla pary młodej lub niespodzianką dla gości którą para młoda podziekuje wszystkim za przybycie na wesele. Proponujemy serię specjalnie komputerowo ułozonych wystrzałów dostosowaną stylem i siłą do wybranego utworu muzycznego.
20170907_132427

I wiele innych

Uatrakcyjnić przyjecie weselne mozemy na wiele sposobów:

  • bańki mydlane przy wejściu z kościoła, podczas pierwszego tańca, lub w ogrodzie przy sali weselnej
  • prezent niespodzianka- pudło wypełnione balonami z helem (nocą balony mogą świecić)
  • ustawienie na sali lub przy wejściu wielkiego świecącego napisu LOVE
  • taniec z ogniem (tylko na zewnątrz)
  • opieka profesjonalnego animatora dla dzieci
  • fotobudka wraz z nietypowa księgą gości
  • oraz wiele innych...

No Images found.